Арістотель стверджував: «звичка — то друга натура». І вкотре я переконуюсь у цій простій істині. Windows користувачі, що лише починають освоювати Linux системи, постійно шукають схожість та аналогії, вперто не бажають використовувати термінал, чіпляючись за GUI (графічний інтерфейс). Ну що ж, допоможемо новачкам :). А для тих, хто хоче заглянути під капот, даю готовий список консольних команд.
Продовжуємо тему «безсмертних» смартфонів та планшетів від китайських виробників. Розбираємо за технічними характеристиками таблетку Hotwav R6 Pro. Звіряємо заявлений час автономної роботи, звертаємо увагу на сильні та слабкі сторони, акцентуємо увагу на степенях захисту. І як завжди, робимо висновок — кому і для яких цілей підійде планшет, і чи вартує він своїх коштів.
Мої думки та практичні поради щодо забезпечення електроенергією квартири у разі тривалих відключень. Почнемо з очевидних та фінансово затратних рішень і закінчимо бюджетними, доступними для пересічного українця варіантами. Розрахуємо потужності, визначимося, що саме підходить для нас, як правильно розставити пріоритети і чим можна пожертвувати.
Огляд оперативної пам'яті лептопів та персональних комп'ютерів і все, що з нею зв'язано. Основні критерії підбору або чим відрізняється DDR/DDR2/DDR3/DDR4/DDR5. На що саме вказує частота і таймінг. Чому висока частота — Ok, а високий таймінг — не Ok? Як правильно розподілити модулі по слотам. А ще про Xtreme Memory Profile, заводський розгін ОЗП, про виробників і чіпи.
На огляді новинка китайського ринку — «броньований» смартфон/повербанк HOTWAV W10 Pro. Ні, це не рандомний набір слів, а реальне прев'ю гаджета. Поки весь світ очікує на новий iPhone, а Samsung Galaxy штампує черговий Fliper, китайці вирішили зібрати для людей щось практичне, повсякденне та доступне. Так, він брутальний, так — він товстий, і він дійсно «безсмертний».