Ефективна монетизація UA трафіку або кращі партнерські програми

Тип Мін. виплата Огляд Реєстрація
SalesDoubler МФО (фінанси/кредити/страхування) 3000 ₴ Переглянути
MyLead CPA (магазини/товари/послуги/геблінг) 20 $ Переглянути
TrafMag Тизерна мережа (товарний трафік) 300 ₴ Переглянути
Collaborator SEO (сайти/канали) 1 ₴
PRposting SEO (статті/посилання/контент) 100 ₴ Переглянути
SellAction CPA (магазини/послуги/фінанси/туризм) 250 ₴ Переглянути
Drop1 Дропшипінг (wow-товари) 500 ₴ Переглянути
Хостинг Hosting (хостинг/домени/ssl) 1 ₴ Переглянути

SD (SalesDoubler) — найбільша фінансова партнерська мережа на ринку України, що працює за принципом CPA (Cost Per Action). Левову частину офферів складають пропозиції МФО (мікрофінансові організації). Тобто швидкі «гарячі» гроші на короткостроковий термін. Окрім МФО доступні також класичні фінансові програми: онлайн замовлення карт, побутові кредити, послуги страхування, криптовалютні оффери. Основне націлювання — Україна. Але не Україною єдиною живе CPA мережа, представлена доволі непогана добірка пропозицій для Польщі, Казахстану та Молдови. Генерувати ліди можливо звичним способом або створювати власні вітрини. Передбачено паркування домену та інтеграція з соціальними мережами. Для великих обсягів трафіку пропонують підключити API.

Виплати. Мінімальна сума розрахунку складає 3000 гривень або еквівалент в іншій валюті. А ще існує можливість замовити об’єднану виплату (баланси з усіх валют сумуються). Це досить зручно для тих, хто ллє трафік на кілька гео одночасно. Виводять гроші двічі на тиждень обраним способом. Окрім банківських карт, електронних гаманців та криптовалюти співпрацюють з юридичними особами та приватними підприємцями (без жодних комісій).

MyLead — глобальна мультивертикальна партнерська мережа заснована в Польщі, яка працює на міжнародному ринку з 2014 року. З кожним роком партнерка стрімко розвивається та регулярно стає лауреатом престижних галузевих конкурсів, зокрема голосування Affbank або рейтингу Offervault. В MyLead доступно понад 4000 офферів в таких вертикалях як: дейтинг, адалт, нутра, товарка, гемблінг, беттінг, геймінг, свіпстейки, утиліти, фінанси й т.д. Разом з партнеркою заробляє вже більш ніж півмільйона вебмайстрів по всьому світу.

Однією з головних переваг є можливість виведення коштів від $20 протягом 48 годин. Отримати гроші можна кількома способами, у тому числі на найпопулярніші інтернет-гаманці. MyLead приділяє особливу увагу навчанню та всебічній підтримці не лише просунутих арбітражників, а й користувачів-початківців. За допомогою завжди можна звернутись до україномовного сапорту або безпосередньо до наставника в телеграмі, який працює індивідуально з кожним охочим. Також згодом в телеграм-боті можна буде пройти безкоштовний курс навчання заробітку на арбітражі трафіку.

Ще для користувачів доступна база знань, що постійно поповнюється, у вигляді блогу на сайті та ютуб-каналу. Там можна знайти круті кейси, вибрати одну з представлених профітних зв'язок, прокачати свої технічні та креативні навички. Багато інструментів MyLead доступні абсолютно безкоштовно, серед них: чотири види контент-локерів, унікальна клоака HideLink, власний плагін для браузера, готові банери та багато іншого.

У 2022 році партнерка стала ініціатором масштабної акції зі збору коштів для українців постраждалих від воєнних дій — #digitALLforUkraine. Ініціативу підтримали великі компанії з діджитал-сфери, а всього вдалося зібрати понад $11000.

TrafMag. Унікальна у своєму класі українська тизерна мережа з оплатою за клік (CPC — Cost Per Click). Родзинка програми — виключно товарна тематика. Тут рекламуються тільки реальні товарні пропозиції. Це може бути будь-що (техніка, косметика, будматеріали, спортивний та садовий інвентар ... що завгодно). Іноді тизерні мережі асоціюються у вебмайстра з шок-рекламою, вульгарними та кричущими банерами, які не дуже то й хочеться «відкручувати» на пристойних майданчиках. Так ось, TrafMag без усього цього непотреба. Лише білі товарні пропозиції з коротким описом та реальною ціною. В рекламодавцях такі партнери як Rozetka, Comfy, Bodo, «БудОпт». Цю рекламу не соромно підключити на улюблений сайт.

Вимоги до майданчиків: щонайменше 500 відвідувачів в день на протязі останніх 30 днів. Далеко не всі сайти пройдуть модерацію. Строгий та справедливий відбір має на меті відсіяти накрутки та утримує ціну кліка на високому рівні. Інструменти налаштування рекламних блоків дозволять гармонічно вписатись рекламі у дизайн сайту. Окрім класичних форматів реклами пропонується ненав’язливий формат «NoPlace». А ще передбачена опція паркування власного домену.

Виплати. Мінімальний розмір — 300 гривень. Мережа працює як з приватними, так і з юридичними особами. Усі розрахунки виключно в гривнях на карту чи банківський рахунок за реквізитами. Виплачують раз на місяць (до 15 числа).

PRposting відноситься до контентних партнерських програм. Тут заробляють, розміщуючи готові унікальні статті на сторінках свого блогу/сайту, або у якості копірайтера. Ідея звісно не нова, та доки існує пошукова оптимізація, доти буде запит на статті, посилання та унікальний контент. Власники сервісу, наші колеги з України, розробляли сервіс в першу чергу «під себе». Повна орієнтація на Google пошукач і ніяких архаїчних Яндекс-ів та інших систем з минулого (аналітика тут). Добротний функціонал та вибірка за параметрами: Google індекс, відвідуваність, наявність ssl, геолокація, тематичність тощо. Дуже багато україномовних майданчиків-донорів чи таких, що готові розмістити україномовний контент на своїх сторінках. В базі достатньо доменів в зоні UA (com.ua, in.ua, co.ua, biz.ua, net.ua). Максимально можливий діапазон цін на послуги. Можна розміститись як в приватному недорогому блозі, так і на сторінках відомих порталів. На жаль, мій досвід співпраці з PRposting обмежується лише у якості рекламодавця. З точки зору клієнта ресурс залишив позитивні відгуки. Сподіваюсь, що і вебмайстрів він не розчарує.

Фінанси. Партнер може обирати одну з кількох валют розрахунків. Залежно від обраної валюти та методу встановлюється мінімальний розмір виплати. Найвигідніший спосіб виведення коштів — виплата на карту ПриватБанк. Мінімальний розмір становить лише 100 гривень. Можна також замовляти виплати на PayPal, WebMoney (WMZ) або на будь-яку іншу карту Visa/Master Card.

SellAction — інтернаціональна багатоцільова CPA сітка. Програма доволі тісно працює з Україною, а саме: надає україномовну підтримку, веде окремий баланс в гривні, швидко виводить кошти на банківські карти, співпрацює з юридичними особами та постійно оновлює стек UA-офферів. Левову частину всіх пропозицій складають Інтернет-магазини та фінансові послуги. Окрім білих джерел (сайти, youtube канали, контекстна реклама, соціальні мережі) монетизують також popup, clickunder, дорвеї, мотивований трафік. У розпорядженні партнера широкий пул інструментів: класичні промо, ротатори, ексклюзивні купони, паркування власних доменів, скорочені посилання, deeplink, a/b-тести та навіть окремий повнофункціональний API.

Бухгалтерія. Для України доступний вивід коштів на будь-яку гривневу карту (3,5% комісії), за банківськими реквізитами (1,5% комісії) або на рахунок юридичної особи (0% комісії). Мінімальний розмір переказу — 250 гривень.

Drop1. Дропшипінг платформа України. Відверто кажучи товарні CPA мережі переживають зараз не найкращі часи. І якщо ще кілька років тому їх було вдосталь, а арбітражники з задоволенням лили трафік на кожен новий товарний оффер, то сьогодні окрім Drop1 і згадати особливо нема кого. Партнерська програма пропонує до продажу так звані wow-товари. Тобто розкручені хіти з високою доданою вартістю. Ви можете використовувати уже готові лендінги в рекламних кампаніях або продавати власноруч, створюючи замовлення в кабінеті чи використовуючи API. В першому випадку усі замовлення обробляє call-центр Drop1. В другому — продавець, тобто Ви. До речі, є можливість припаркувати домен до будь-якого рекламного лендінгу. І хоча тема нашого огляду «монетизація сайтів», заробляти в Drop1 можна і без власного сайту, не володіючи жодними джерелами трафіку і не маючи поняття, що таке арбітраж. Новачки (студенти, пенсіонери, мами в декреті) беруть будь-який товар і розміщають на OLX від свого імені (звісно ж усі товари відправляє Drop1). Деякі «партизани» створюють сотні товарних оголошень, тим самим генеруючи десятки лідів щодня. А хтось навіть проводить семінари по цій методиці.

Розрахунки. Мінімальний поріг виплати — 500 гривень. Усі ліди зараховуються лише після того, як продавець забере/оплатить товар в пункті видачі (найчастіше «Нова Пошта»). Так званий принцип CPS (Cost Per Sale  — оплата за продаж). До цього часу кошти перебувають в холді. Також продавець оплачує невелику суму за кожне успішно оброблене замовлення call-центром. Якщо партнер самостійно обробляє замовлення, звісно ж, він нічого не сплачує.

Хостинг. Мова йде не про окремо взятий провайдер, а про нішу в цілому. Більшість хостинг провайдерів пропонують власну партнерську програму з доволі пристойним комісійним відрахуванням за кожне замовлення (хостинг, сервери, реєстрація/пролонгування доменів, IP адреси, SSL сертифікати і так далі). Очевидно, що співпраця з провайдерами підійде далеко не всім. Якщо у Вас блог про кухню чи вишивку, жодного резону рекламувати технології не має. Проте чимало нішевих сайтів, блогів та форумів ігнорують таку співпрацю. Ми часто хочемо бачити результат тут і зараз. Тоді як хостинг партнерство — це забіг на довгу дистанцію за моделлю CPS. Кожен залучений клієнт несе нам пасивний дохід на протязі усього терміну користування послугами. Щоб не бути голослівним, раніше я робив огляд на власний сервер та компанію FastVPS (тиць). Завдяки програмі лояльності отримав значну знижку на послуги, а участь в партнерській програмі дозволила ще й заробити. І такі програми пропонує практично кожний хостер. Якщо майданчик релевантної тематики, не полінуйтесь та розмістіть огляд на свого провайдера. З часом Google підхопить та «насипле трафіку» навіть без особливої оптимізації, а ви отримаєте профіт, або як мінімум економію на сплаті власних рахунків.

2022-07-09   2083