Що робити, якщо сайт AliExpress не відкривається

Ні для кого не секрет, що в моєму блозі періодично з’являються огляди на новинки та цікаві гаджети з Китаю. Аналізуючи пошуковий трафік, я помітив чимало звернень на кшталт «не працює AliExpress», «сайт не відкривається», «проблеми з завантаженням AliExpress», «як відкрити сайт AliExpress?» ... тощо. Тож давайте розберемося з проблемою та її найочевиднішою причиною.

Річ у тім, що китайський маркетплейс окрім глобальної версії сайту має ще чимало регіональних дзеркал, на які він самостійно або за вибором користувача перенаправляє відвідувача. І навіть не завжди потрібно вказувати російську мову, чи мати дивний IP. Часто-густо система безпричинно перенаправляє українського користувача на російський домен aliexpress.ru, вважаючи його більш відповідним. Але ж насправді aliexpress.ru не тільки не має жодного відношення до України, так він ще й блокує майже увесь український трафік. Ось таку свиню нам підсунули :( Замість нормальної глобальної версії відбувається постійне перенаправлення на заблокований RU домен. Щоб цього не відбувалось, потрібно виставити в налаштуваннях на сайті (у меню вгорі) коректні параметри для України.

AliExpress сайт — Україна
  • Ship to: Ukraine
  • Language: English
  • Currency: UAH (Ukranian Hryvna)

Української мови поки нема, тож обираємо англійську. Вибір російської автоматично перенаправлятиме на заблокований RU сайт.

І тут має виникнути слушне питання, як же мені увімкнути усі ці налаштування, якщо немає доступу до веб-ресурсу? Одразу заспокою, жодних танців з бубнами, VPN чи встановлення додатків на телефон не знадобиться. Просто перейдіть на глобальну версію сайту за посиланням https://www.aliexpress.com/?lan=en (таким чином ми примусово задали вибір мови, унеможлививши тим самим перенаправлення). Завантажиться глобальна версія AliExpress, і Ви зможете задати необхідні, зазначені вище налаштування.

Користуйтесь на здоров'я, вдалих всім покупок :)

2022-10-01   522